Як підвищити лояльність до бренду
Як підвищити лояльність до бренду

Одна з головних складових успішних продажів – високий рівень довіри до компанії. Якщо людина довіряє бренду – у неї виникає менше заперечень та вона охочіше купує товар.

5 способів підвищити лояльність

1. Розкажіть про себе. В презентації важливо дати клієнту ґрунтовну і вичерпну інформацію про компанію в цілому. Чим ви можете бути корисні та що готові запропонувати? Дайте клієнту відповідь на питання – чому потрібно обрати саме вас, чим ви відрізняєтесь від інших компаній. Це не повинна бути банальна інформація, будьте цікавими. З перших хвилин потенційний клієнт повинен вас запам’ятати. Інформація про вас повинна викликати довіру та бажання спілкуватись з вами і далі.

2. Показуйте себе. Це означає, що по можливості, ви можете показувати клієнтам свої виробничі процеси та свою «кухню» зсередини. Це необхідно для прозорості роботи. Коли клієнт не просто купує у вас продукт, а знає про нього більше, це завжди викликає довіру. Якщо ж компанія приховує абсолютно все, це лише насторожує потенційного покупця. В сучасному світі все більше брендів стають прозорими та відкритими для відвідувачів. Наприклад, бренд косметики може проводити екскурсії виробництвом, а відомі виробники одягу показувати процес створення тої чи іншої речі.

3. Признавайте помилки. Компанія, яка не признає свої помилки – не матиме довіри клієнтів. Якщо з клієнтами виникають конфліктні ситуації, важливо признати свою помилку та зробити все, аби ситуація була покращена та вирішена. Компанія, яка признає що вона неідеальна, ніколи не втратить вірних прихильників.

4. Будьте ближче до клієнта. Не забувайте про зворотній зв’язок. Наскільки клієнти задоволені вашим товаром? Що ви можете покращити та як? Використовуйте інформацію для того, аби змінювати якість обслуговування та свою продукцію. Зворотній зв’язок від клієнтів – це набагато краще будь-якого маркетингового дослідження. Ви отримуєте інформацію напряму від свого споживача, тому можете використовувати її на покращення рівня довіри до бренду.

5. Будьте гнучкими. По можливості пропонуйте клієнтам те, що не можуть запропонувати ваші конкуренти. Сюди відносяться різноманітні акції, спеціальні пропозиції. Гнучкість дозволяє завоювати довіру до компанії та підвищити рівень лояльності. Якщо ви готові дати своїм клієнтам більше, ніж може запропонувати будь-хто, ви швидко створите свою базу постійних покупців.

Залишайтесь в будь-якій ситуації клієнтоорієнтованими для того, аби завжди підтримувати високий рівень лояльності до бренду.

Оставить комментарий к этому посту

Оставьте Ваш номер телефона и мы перезвоним Вам !

Звонок бесплатный!

Есть вопросы? Напишите мне