Як приймати рішення. Гайд для менеджерів з продажів
Як приймати рішення. Гайд для менеджерів з продажів

Менеджер контакт-центру щодня стикається з великою кількістю звернень та питань. В роботі важливо навчитись приймати рішення, які будуть йти на користь компанії та кожному клієнту. Нижче ділимось 3 правилами, які допоможуть Вам завжди залишатись клієнтоорієнтованими.

Як приймати рішення менеджеру контакт-центру

1. Окресліть пріоритети. Визначте ціль, терміни та ресурси. Ідентифікуйте проблему за допомогою матриці Ейзенхауера. Розділіть завдання на дві колонки: важливе та не термінове.

Відповідно до цих колонок сортуйте завдання по принципу:

-делегувати. Задачі, які потрібно зробити, але вони не передбачають додаткових знань і вмінь, тому їх можна сміливо делегувати.

-зробити. Задачі з чітким дедлайном, які впливають на роботу в цілому і потребують швидкого вирішення.

- відкласти. Задачі без чіткого дедлайну, які можна вирішити пізніше.

- закрити. Завдання, які негативно позначаються на Вашій продуктивності та не вартують уваги.

2. Радьтесь з колегами. Для того аби прийняти виважене рішення, радьтесь з колегами. Зберіть більше інформації, отримайте експертну оцінку інших спеціалістів. Це допоможе краще зрозуміти проблему та знайти оптимальні шляхи її вирішення. Умовно рішення можна розділити на два типи: очевидні, які передбачають швидке розв'язання та ті, до яких потрібно готуватись. Для очевидних рішень достатньо власного досвіду та знань, для складних ситуацій необхідно отримати якнайбільше інформації для кращого розуміння загальної картини.

3. Не приймайте складні рішення швидко та на «гарячу голову». Якщо ситуація не потребує швидкого прийняття рішення, відкладіть питання. Ви можете домовитись про наступний дзвінок з клієнтом для вирішення ситуації, з якою звернулась людина. Обдумайте інформацію, відкладення питання також може допомогти побороти надмірну емоційність у вирішенні складних ситуацій.

Звісно, цей метод працює не у всіх питаннях, але при складних ситуаціях та емоційному напруженні відкладення питання на певний час може стати кращим варіантом зі всіх можливих.

Прийняттю рішень необхідно вчитись, адже це важлива частина роботи менеджера контакт-центру. Будьте впевненими у собі, і ви з легкістю вирішуватимете питання та справлятиметесь з важливими та складними ситуаціями, з якими до Вас звертатимуться клієнти.

Оставить комментарий к этому посту

Оставьте Ваш номер телефона и мы перезвоним Вам !

Звонок бесплатный!

Есть вопросы? Напишите мне